WANAT MEBLE jest firmą rodzinną z głęboko zakorzenioną tradycją.

Prowadzona od 1905 roku niezmiennie bazuje na materiałach najwyższej jakości. Są nimi skóry naturalne wykorzystywane do produkcji skórzanych kompletów wypoczynkowych czy też lite drewno, które spełnia swą rolę również w meblach do salonu, jadalni, sypialni czy gabinetu. Od lat zdobywamy i poszerzamy swoje doświadczenie, aby meble które Państwu oferujemy trafiły w gusta i oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Pasja z którą tworzymy nasze skórzane komplety wypoczynkowe czy meble do salonu jest niezmienna od ponad wieku. Zespół pracujący w naszej firmie, to ludzie z wieloletnim doświadczeniem, ogromną wiedzą, ale przede wszystkim z wielką pasją jaką jest meblarstwo.

Fachowe doradztwo jest niezmiernie pomocne przy urządzaniu wnętrza salonu, jadalni, sypialni czy gabinetu. Dzięki naszym doradcom wybór stanie się łatwiejszy.

Nasza firma nieustannie się rozwija dzięki inwestycjom w szkolenia pod różnymi kątami, wszystko po to, aby każdy nasz Klient był zadowolony z obsługi, doradztwa i jakości zakupionych mebli.

Chcesz być na bieżąco? odwiedź nasz profil na facebooku

Facebookhttps://pl-pl.facebook.com/MebleWanat

 

Od 28-03-2013 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności.

Ciągle poszerzamy swoją ofertę dostosowując się do najnowszych światowych trendów.

Przykładem tego są chociażby nowoczesne komplety wypoczynkowe wykonane ze skóry naturalnej lub wysokiej jakości tkaniny. Każdy z nich można idealnie wpasować w nowoczesny klimat wnętrza, dobrać właściwy kolor i rozmiar czy też stworzyć narożnik.

Oferujemy również Państwu ponadczasową klasykę jaką prezentują sobą skórzane komplety wypoczynkowe na stelażach z litego drewna oraz szeroka gama mebli do salonu, jadalni, sypialni i gabinetu. Wybór ułatwia spora ilość dostępnych elementów np. komód, witryn, stołów czy krzeseł.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia ekspozycji w naszych sklepach firmowych:

Warszawa, Woźniki, Katowice i Legnica.

Wnętrze stolarni w woźnikach u Słoty - 1925 rok

WANAT MEBLE jest firmą rodzinną z głęboko zakorzenioną tradycją.